Инструмент табла Instrument Cluster за автобус VOLVO B6/B7/B9/B10/B12/8500/8700/9700/9900 bus (1995-)

PDF
300 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 330,50 US$
250 €
Нето цена
Тип инструмент табла
Каталошки број на оригиналот 70392912 350447
Локација Естонија Tallin
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 1401161
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
vehicle Model: B12B (01.97-12.11)
vehicle Year: 2006
vehicle fuel: Diesel
vehicle gearbox: Automatic
vehicle VIN code: YV3R8K8266A114476
vehicle Color: blue
vehicle body: Coach
vehicle engine code: DH12E340
quality: Good condition, used
brand: VOLVO; BERIFORS
70392912 Instrument Cluster VOLVO B12B
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи