Нови хидрауличен мотор LINDE MF75 за багер LIEBHERR

PDF
€ 1.200
Нето цена
≈ US$ 1.337
€ 1.440
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип хидрауличен мотор
Број на дел MF 75
Каталошки број на оригиналот MF-75
Година на производство 1990
Локација Бугарија ПЕРНИК
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID LQ17118
PDF
Состојба
Состојба нов

Дополнителни информации:

Англиски
Хидромоторът е нов в добро работещо състояние. Проверен е в нашия сервиз за хидравлични елементи.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи