Нови хидрауличен чекан HAMMER HM 2500

PDF
17.500 €
Нето цена
≈ 19.590 US$
Контактирајте го продавачот
Марка HAMMER
Модел HM 2500
Тип хидрауличен чекан
Година на производство 2018
Локација Украина Черновцы
Датум на објавување мај 26, 2020
Autoline ID GG14817
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Руски Украински
Мы являемся официальными представителями HAMMER в Украине!!
Размер экскаватора: 22-32 тонны
• Вес: 2150 кг
• Расход масла: 140-185 л / мин
• Рабочее давление: 170 бар
Мы являемся официальными представителями HAMMER в Украине!!
Размер экскаватора: 22-32 тонны
• Вес: 2150 кг
• Расход масла: 140-185 л / мин
• Рабочее давление: 170 бар
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи