Хеџбек KIA Ceed KIA 1.4 CRDI

PDF
7.600 €
Бруто цена
≈ 8.259 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KIA
Модел Ceed KIA 1.4 CRDI
Тип хеџбек
Прва регистрација 2015
Километража 161316 км
Седишта 5
Вкупна тежина 2650 кг
Локација Чехија Nove Straseci
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID DQ20944
PDF
Опис
Број на врати 4/5
Мотор
Сила 89.73 кс (65.95 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 1396 cм³
Менувачи
Тип рачен
Сопирачки
ABS
Кабина
Клима уред
Контрола на клима
Темпомат
Авто радио
Круз контрола (темпомат)
Електрично подигање на стакла
Ретровизори со електрично прилагодување
Фарови за магла
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN U5YHM815AGL155981
Боја бел
Дополнителни информации: Чешки
Ev. č: U5YHM815AGL155981
Servisní knížka: Ano
STK: 10/2021
Země původu: CZ
Vozidlo umístěno na adrese : Dukelských hrdinů 2585
Rakovník 26901
=$para[162]?>
Kotoučové brzdy
6 rychlostních stupňů
8x airbag
Centrál dálkový
El. přední okna
Multifunkční volant
Nastavitelný volant
ASC
ESP
USB
Zásuvka na 12V
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи