Нови гума за лесни камиони Camac 9.00-16 Nato military profile

PDF
PDF
200 €
Нето цена
242 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип гума за лесни камиони
Тип на конструкција на гума пневматска дијагонала
Големина 9.00-16.00
Состојба на гумите 100 %
Сезона сите годишни времиња
Компатибилна оска универзален
Година на производство 2021
Локација Холандија Etten Leur
Датум на објавување окт 12, 2021
Autoline ID FM25541
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
Load/Speed index: 118 F (80 km)
Ply rating: 8
Produced in Europe

We have also in Nato military tyre profile in stock size 7.00-16 and 9.00-16 Camac 14 Ply.
Load/Speed index: 118 F (80 km)
Ply rating: 8
Produced in Europe

We have also in Nato military tyre profile in stock size 7.00-16 and 9.00-16 Camac 14 Ply.
Load/Speed index: 118 F (80 km)
Ply rating: 8
Produced in Europe

We have also in Nato military tyre profile in stock size 7.00-16 and 9.00-16 Camac 14 Ply.
Load/Speed index: 118 F (80 km)
Ply rating: 8
Produced in Europe

We have also in Nato military tyre profile in stock size 7.00-16 and 9.00-16 Camac 14 Ply.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
гума за лесни камиони Michelin 225/75 R 17.50 Michelin 225/75 R 17.50 цена на барање Гума за лесни камиони 225/75 R 17.50 Холандија, Lemelerveld
гума за лесни камиони Bridgestone 195/65 R 15.00 Bridgestone 195/65 R 15.00 15 € Гума за лесни камиони универзален ----- Белорусија, Минск
гума за лесни камиони Continental 235/75 R 17.50 Continental 235/75 R 17.50 20 € Гума за лесни камиони универзален 235/75 R 17.50 Белорусија, Минск