Главчина MERCEDES-BENZ Axor 2 1840 (01.04-) за камион MERCEDES-BENZ Axor/Axor 2 (2001-2013)

PDF
главчина MERCEDES-BENZ Axor 2 1840 (01.04-) за камион MERCEDES-BENZ Axor/Axor 2 (2001-2013)
1/1
124,70 €
10.000 RUB
≈ 140,60 US$
Тип главчина
Број на дел 9423561301
Каталошки број на оригиналот 9423561301 A9423561301
Година на производство 2011
Локација Русија Большая Киселенка
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 271026
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја црвен
Дополнителни информации: Руски
ПОД БОРТОВУЮ
Good condition, used
Vehicle Cm3: 11967
Vehicle Body: Truck
Vehicle Kw: 295
Vehicle Fuel: Diesel
Vehicle Gearbox: Manual
Vehicle Cm3 Round: 12
Vehicle Engine Code: OM457.937
Vehicle Gearbox Code: G240-16
Vehicle Vin: 11111111111111
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи