Нови генератор DELCO REMY DT за камион

PDF
нови генератор DELCO REMY DT за камион
1/1
157,42 €
Нето цена
≈ 175,90 US$
Контактирајте го продавачот
Тип генератор
Број на дел 5022635
Каталошки број на оригиналот 1336136
Година на производство нов
Локација Холандија Vuren
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 5022635
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Англиски
Alternator
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи