Генератор HIMOINSA

PDF
10.100 €
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ 11.219 US$
8.416,67 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип генератор
Година на производство 09/2010
Прва регистрација 2011
Работни часови 760 м/ч
Нето тежина 970 кг
Локација Белорусија г.Заславль
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WW9949
PDF
Опис
Напон 400
Мотор
Марка Yanmar
Гориво дизел
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја црвен
На лагер 1
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи