Гасеница за багер HITACHI zx 650

PDF
гасеница за багер HITACHI zx 650
1/1
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип гасеница
Локација Русија г. Петрозаводск
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WP16988
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
В наличии, цепи гусеничные для экскаватора Hitachi ZX 650 в сборе с башмаками.
Состояние отличное.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност