Филтер за масло Haldex за автобус MAN Lion's city

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип филтер за масло
Локација Германија Isterberg
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID NW20102
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Филтер за масло Haldex за автобус MAN Lion's city

Англиски
Kategorien: A21, Luftversorgung, MAN, Lion`s city
Luftversorgung: ölabscheider
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!