Фелна за камион NEW HOLLAND 23x42 velgen 281/335-10

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка NEW HOLLAND
Модел 23x42 velgen 281/335-10
Тип фелна за камион
Година на производство 2020
Локација Холандија Oostburg
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID QF22115
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Холандски
Destinated for Brand: New Holland
Units in stock: 2 pieces
Price per piece or set: Per set
Country: Netherlands (the)
prijs: on request
Rims
Z.g.a.n. velgen 23x42 afkomstig van T7 LWB Blue Power. Ook passend voor CASE LWB
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи