Фелна за камион Egyéb felni DW18x38-221/281/8

PDF
€ 741
Нето цена
HUF 245.000
≈ US$ 826
€ 941,07
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип фелна за камион
Состојба на гумите 100 %
Локација Унгарија Kecskemét
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID RF11290
PDF
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Унгарски
Type: felni DW18x38-221/281/8
Dimension: DW18x38-221/281/
Lagerbestand (Stk.): 2
Maschinetyp: Sonstige
Ausführung: Schlauchlos (TL)
Beschreibung
Fix felni DW18x38-221/281/8 piros ikresíthető felni. Raktárról azonnali kiszállításra
Räder
Felgen
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи