Фелна за камион DEUTZ-FAHR ALL

PDF
фелна за камион DEUTZ-FAHR ALL
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип фелна за камион
Година на производство 1996
Локација Грција ΣΕΡΡΕΣ
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID FY9867
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 19
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи