Фар за камион NISSAN TRADE 2.8 Diesel

PDF
150 €
≈ 168,70 US$
Контактирајте го продавачот
Тип фар
Локација Шпанија Vilafranca del Penedès, Barcelona
Датум на објавување мај 22, 2020
Каталошки број на продавачот 5401999152
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Шпански
observaciones: Faro delantero derecho de nissan trade 2.8 Ref-11384 Az-443
ubicacion: BARCELONA (BARCELONA)
codigoMotor: A428
estado: Stock
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи