Нови фабрика за бетон SEMIX Concrete Mixing Plant 60S

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка SEMIX
Модел Concrete Mixing Plant 60S
Тип фабрика за бетон
Локација Словенија
Датум на објавување сеп 23, 2020
Autoline ID KX19226
PDF
Опис
Капацитет 60 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
Слични огласи
нови фабрика за бетон SEMIX SEMIX Compact Concrete Batching Plant 100 m³/h Containerised
3
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 100 m3/ч
Година Километража Сила
Австрија, Feldkirchen bei Graz
фабрика за бетон SEMIX Stationary 200 Concrete Mixing Plant
10
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 200 m3/ч
Година Километража Сила
Холандија, Wezep
нови фабрика за бетон SEMIX Stationary
7
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 240 m3/ч
Година Километража Сила
Египет
фабрика за бетон SEMIX Concrete Mixing Plant Semi-Mobile SEMIX Compact 40
4
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Словачка
фабрика за бетон SEMIX Dry Type Mobile Concrete Batching Plant
4
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 180 m3/ч
Година Километража Сила
Египет
нови фабрика за бетон SEMIX SEMIX Compact Concrete Batching Plant 30 m³/h Containerised
2
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 30 m3/ч
Година Километража Сила
Чехија
нови фабрика за бетон SEMIX Mobile Concrete Mixing Plant 160S4
10
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 160 m3/ч
Година 2020 Километража Сила
Шведска
нови фабрика за бетон SEMIX Mobile 135Y Concrete Mixing Plant
7
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 135 m3/ч Резервоар за вода 30 л
Година 02/2020 Километража Сила
Германија, Düsseldorf
нови фабрика за бетон SEMIX SEMIX Stationary Concrete Bathcing Plant 105 m³/h
5
ВИДЕО
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 105 m3/ч
Година Километража Сила
Молдавија, Chișinău
нови фабрика за бетон SEMIX Mobile 60V Centrales À Béton
4
цена на барање
Фабрика за бетон
Капацитет 60 m3/ч
Година 02/2020 Километража Сила
Франција, Villeurbanne