Можеби ќе ве интересира
Затвори
Нови PROMAX Planta de Hormigón Estacionaria/Fija S100-TWN (100m³/h)
Нови PROMAX Planta de Hormigón Estacionaria/Fija S100-TWN (100m³/h)
цена на барање
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M120-TWN (120m3/h)
цена на барање
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M60-SNG (60m3/h)
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M60-SNG (60m3/h)
цена на барање
Нови PROMAX КОМПАКТНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД C100 TWN-L (100м³/ч)
Нови PROMAX КОМПАКТНЫЙ БЕТОННЫЙ ЗАВОД C100 TWN-L (100м³/ч)
цена на барање
Нови PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-LINE (60m3/h)
Нови PROMAX Compact Concrete Batching Plant C60-SNG-LINE (60m3/h)
цена на барање
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M35-PLNT (35m3/h)
Нови PROMAX Mobile Concrete Batching Plant M35-PLNT (35m3/h)
цена на барање

Нови фабрика за бетон PROMAX STATIONARY Concrete Batching Plant S160-TWN (160m3/h)

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка PROMAX
Тип фабрика за бетон
Година на производство 2021
Локација Турција ANKARA
Датум на објавување денеска
Autoline ID ZR24398
PDF
Опис
Капацитет 160 m3/ч
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја син
Дополнителни информации
Англиски
Plant Type : STATIONARY Concrete Batching Plant with TWIN SHAFT MIXER
Plant Capacity: 160m³/ hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity: 6000/4000 lt (3m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
7/24 SERVICES.
Exporting more than 900 Concrete Batching Plants to more than 80 Countries.
* HIGHLY EFFICIENT AND DUPLICATE PRODUCTION
* EASY MAINTENANCE
* SUITABLE TO WORK UNDER HARD CONDITIONS
* ABLE TO PRODUCE RCC CONCRETE
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи