Нови фабрика за бетон PROMAX Mobile Concrete Batching Plant PROMAX M100-TWN (100m³/h)

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка PROMAX
Тип фабрика за бетон
Локација Авганистан
Датум на објавување денеска
Autoline ID YZ20832
PDF
Состојба
Состојба нов
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Англиски
Plant Type : Mobile Concrete Batching Plant with TWIN SHAFT MIXER
Plant Capacity: 100m³/ hour freshly compressed concrete
Mixer Capacity: 3000/2000 lt (2m³ Compressed Concrete)
Central Lubrication System Brand : ILC (made in Italy)
Control System: Full automatic pc - plc – printer.
Electronical equipment : Siemens
Other equipment & accessories : Italian
Unlimited users & Remote access
The installation and startup of the plant is under our responsibility.
7/24 SERVICES.
Exporting more than 700 Concrete Batching Plants to more than 50 Countries.
* HIGHLY EFFICIENT AND DUPLICATE PRODUCTION
* EASY TRANSPORTATION
* MINUMUM INVESTEMENT FOR FIELD GROUNDWORK
* QUICK INSTALLATION
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи