Држач MERCEDES-BENZ Траверса за камион MERCEDES-BENZ Axor/Axor 2 (2001-2013)

PDF
122,90 €
10.000 RUB
≈ 139,20 US$
Тип држач
Број на дел 9413120010
Каталошки број на оригиналот 9413120010
Локација Русија Большая Киселенка
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 412434
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Руски
транспортное средство Модель: Axor 2 1840 (01.04-)
транспортное средство Год: 2004
транспортное средство топливо: Дизель
транспортное средство: 11967 cm3, 295 kW
транспортное средство коробка передач: Ручное переключение передач
транспортное средство VIN код: WDB9440331K966876
транспортное средство Цвет: красный
транспортное средство кузов: Тягач
транспортное средство Код двигателя: OM457.937
транспортное средство Код коробки передач: G221-9
качество: Пользованный, состояние хорошее
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи