Друг резервен дел за електрика LEVA RETARDER DAF за камион влекач DAF XF106-510

PDF
65 €
≈ 72,96 US$
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за електрика
Број на дел 2011540
Каталошки број на оригиналот 2011540
Година на производство 2017
Локација Италија Altamura
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 33.3
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Италијански
LEVA RETARDER, SEGNI DI USURA, FUNZIONANTE PROVENIENTE DA VEICOLO INCIDENTATO CON ALL'ATTIVO 200.000KM CIRCA PER INFO (+39)329 0677088
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи