Autoline » Резервни делови » Резервни делови за автомобили » Друг резервен дел за електрика Автолампы А12-1 12В Искра Львов цоколь В9s\14 за aвтомобил

Друг резервен дел за електрика Автолампы А12-1 12В Искра Львов цоколь В9s\14 за aвтомобил

PDF
0,04 €
1,30 UAH
≈ 0,05 US$
Контактирајте го продавачот
Тип друг резервен дел за електрика
Локација Украина Львов
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID ZV21339
PDF
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации: Руски Украински
Цоколь: В9s\14
Марка: А12-1
Тип запчасти: Оригинал
Страна производитель: Украина
марка: ИСКРА
для автотракторной техники лампа производства Львовского завода " Искра"
Цоколь: В9s \ 14
Марка: А12-1
Тип запчастини: Оригінал
Країна виробник: Україна
марка: ІСКРА
для автотракторної техніки лампа виробництва Львівського заводу "Іскра"
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи