Друга аеродромска опрема FMC Commander 15 Aircraft Low Deck Loader (various)

PDF
друга аеродромска опрема FMC  Commander 15 Aircraft Low Deck Loader (various)
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип друга аеродромска опрема
Година на производство 1995
Носивост 6800 кг
Вкупна тежина 15000 кг
Локација Холандија Starnmeer
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот A1142
PDF
Опис
Вкупни димензии 8.66 м × 3.7 м × 2.95 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
S/N: CR 95265
Type: FrL912
brand: FMC
Services aircraft
Main Deck : 707
727
737
DC-8
DC-9
BAE146
Lower Lobe : 747
767
777
MD-11
DC-10
L-1011
A300
A310
A320
A321
A330
A340
A380
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи