Диференцијал за камион IVECO EUROSTAR

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип диференцијал
Број на дел 180E 14X43 3,07 , 42535407
Каталошки број на оригиналот 180E 14X43 3,07 , 42535407
Локација Италија Vicenza, Thiene
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 171108000024
PDF
Мотор
Марка 8210.42M
Гориво дизел
Зафатнина 13798 cм³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Италијански
Carrozzeria: motrice
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи