Црево за клима CONDUCTA AC за камион влекач MAN TGX

PDF
црево за клима CONDUCTA AC за камион влекач MAN TGX
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип црево за клима
Број на дел 81619750252
Локација Романија SUCEAVA
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID VV19667
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
На лагер 8
Дополнителни информации: Романски
Cod OEM: 81619750252
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи