Можеби ќе ве интересира
Затвори
UNIFRIG MENCI
UNIFRIG MENCI
цена на барање
UNIFRIG MENCI
UNIFRIG MENCI
цена на барање
UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT
UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT
цена на барање
Нови UNIFRIG ADR  FOOD TANK
Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK
цена на барање
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
цена на барање
Нови UNIFRIG MENCI
Нови UNIFRIG MENCI
цена на барање

Цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка UNIFRIG
Модел MENCI
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 11/2013
Зафатнина 33 м³
Носивост 32000 кг
Нето тежина 6000 кг
Вкупна тежина 38000 кг
Локација Италија BOLOGNA
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID WD22779
PDF
Каросерија
Шасија алуминиумски
Кутија за алат
Цистерна
Изотермален
Нерѓосувачки челик тип – 304
Испитен притисок 4 бар
Систем за миење на цистерна
Број на прегради 4
Капацитет на прегради на резервоар 11000 л, 5500 л, 6500 л, 10000 л
Оски
Марка SAF
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Големина на гуми 385
Состојба на гумите 70 %
Сопирачки дискови
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Италијански
Tank Cisterna SANTI modello UNIFRIG,
ottimo stato, 33.000litri,4 kammer scomparti,
Wash system Impianto di lavaggio,ATP 2024.
1 exit desarge in the rear Scarico unico posteriore.

Chassis Telaio BERGER in acciaio 10.5 mt,
AxlesAssali SAF, Lift axle ,Sollevatore sul 1o asse.
Tutti i mozzi sono nuovi con certificato SAF
Tyres Gomme 70% x4 50%x2.
Alu-FELGEN cerchi in lega ALCOA

WE SPEAK ITALIAN,GREEK,GERMAN,ENGLISH, покажи контакти Whattsap,Messenger,Viber

RUSSIAN,RUMENIAN покажи контакти Whatsapp,Messenger,Viber

Arabian покажи контакти WhatsApp ,Viber,messenger
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 04/2013 31800 кг Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 04/2015 32000 кг Италија, Faenza
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT UNIFRIG VENDUTA SOLD VERKAUFT цена на барање Цистерна за транспорт на храна 05/2018 32000 кг Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK цена на барање Цистерна за транспорт на храна 2021 36000 л Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY цена на барање Цистерна за транспорт на храна 02/2021 пневматски/пневматски Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI Нови UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 02/2021 32000 м³ Италија, Travagliato