Можеби ќе ве интересира
Затвори
UNIFRIG MENCI
UNIFRIG MENCI
цена на барање
UNIFRIG MENCI
UNIFRIG MENCI
цена на барање
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
цена на барање
Нови UNIFRIG MENCI
Нови UNIFRIG MENCI
цена на барање
Нови UNIFRIG ADR  FOOD TANK
Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK
цена на барање
ZORZI UNIFRIG
ZORZI UNIFRIG
цена на барање

Цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка UNIFRIG
Модел MENCI
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 04/2013
Прва регистрација 2013-05
Зафатнина 35.5 м³
Носивост 31800 кг
Нето тежина 6200 кг
Вкупна тежина 38000 кг
Локација Италија BOLOGNA
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот MENCI 2011
PDF
Каросерија
Шасија алуминиумски
Целосна рамка на приколка
Кутија за алат
Носач на резервно тркало
Цистерна
Изотермален t=90°C
Нерѓосувачки челик тип – 304
Број на полначи 4
Систем за миење на цистерна
Број на прегради 4
Капацитет на прегради на резервоар 12000 л, 4500 л, 7000 л, 12000 л
Оски
Марка BPW ECO Plus
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Управувачка оска
Големина на гуми MICHELIN
Состојба на гумите 60 %
Сопирачки дискови
Сопирачки
EBS
Дополнителна опрема
Алуминиумски фелни
Состојба
Состојба половни
Опис
VIN ZHZSL1050A0009239
Дополнителни информации
Италијански
CISTERNA SANTI ,35.500 LITRI,4 SCOMPARTI(120-45-70-120),LAVAGGIO,ATP IN CORSO DI VALIDITA',TELAIO MENCI ALLUMINIO,SOLLEVATORE,STERZANTE ,ASSALI BPW ,CERCHI IN LEGA,ATP

TANK SANTI ,35.500 LITERS ,4 COMPARTIMENTS(12.000-4.500-7.000-12.000),CIP,ATP
CHASSIS:MENCI ALU,ELEVATOR AXLE,DRIVE AXLE,AXLES:BPW,ALUWHEELS

WE SPEAK ITALIAN,GREEK,GERMAN,ENGLISH, покажи контакти Whattsap,Messenger,Viber

RUSSIAN,RUMENIAN покажи контакти Whatsapp,Messenger,Viber

Arabian покажи контакти WhatsApp ,Viber,messenger
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 11/2013 32000 кг Италија, BOLOGNA
цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 04/2015 32000 кг Италија, Faenza
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY цена на барање Цистерна за транспорт на храна 02/2021 пневматски/пневматски Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI Нови UNIFRIG MENCI цена на барање Цистерна за транспорт на храна 02/2021 32000 м³ Италија, Travagliato
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK цена на барање Цистерна за транспорт на храна 2021 36000 л Италија, Travagliato
цистерна за транспорт на храна ZORZI UNIFRIG ZORZI UNIFRIG цена на барање Цистерна за транспорт на храна 200 км 27000 кг Италија, BOLOGNA