Можеби ќе ве интересира
Затвори
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY
цена на барање
Нови UNIFRIG ADR  FOOD TANK
Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK
цена на барање
Нови SANTI SANTI-MENCI 27 куб.м./3 камеры 5 900 кг !!!
Нови SANTI SANTI-MENCI 27 куб.м./3 камеры 5 900 кг !!!
цена на барање
Нови SANTI  пищевая цистерна 32/3  с ПАРОПОДОГРЕВОМ SANTI-MENCI / 6 150 кг
Нови SANTI пищевая цистерна 32/3 с ПАРОПОДОГРЕВОМ SANTI-MENCI / 6 150 кг
цена на барање
Нови SANTI Химическая  Menci 32 000 / 3 камеры , ВЕС 5900 кг/ AISI 316 Ti
Нови SANTI Химическая Menci 32 000 / 3 камеры , ВЕС 5900 кг/ AISI 316 Ti
цена на барање
Нови SANTI наливные пищевые жидкости SANTI-MENCI 29 куб.м./4 камеры, вес 58
Нови SANTI наливные пищевые жидкости SANTI-MENCI 29 куб.м./4 камеры, вес 58
цена на барање

Нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка UNIFRIG
Модел MENCI
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 02/2021
Зафатнина 32000 м³
Локација Италија Travagliato
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID PA14823
PDF
Каросерија
Кутија за алат
Цистерна
Изотермален
Систем за миење на цистерна
Оски
Марка BPW ECO Plus 2
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Италијански
TANK TO ORDER DELIVERY 8 WEEKS-CISTERNA DA ORDINARE CONSEGNA 5 SETTIMANE(SALVO STOCK)
tank with personal dettails -cisterne di tutti i tipi.
T Cisterna: SANTI ,Mod.UNIFRIG 2020 in acciaio alimentare AISI 304
isotermica, a, 32.000 litri ,
4 scomparti ,4 Passi d’uomo coperchi,
scarichi : 1 POSTERIORE

,Impianto lavaggio,rivestimento esterno lucido ,ATP :2027
NOVITA'
Telaio:MENCI EXTRA LIGHT in Acciaio 2021,Assi: numero di assi - 3, sospensione - ad aria compressa/ad aria compressa.assali:BPW,sollevatore,Sterzante,freni a disco,sistema frenante EBS,cerchi in lega 6, 6 gomme MICHELIN
,una cassetta attrezzzi.

WE SPEAK ITALIAN,GREEK,GERMAN,ENGLISH, покажи контакти Whattsap,Messenger,Viber

RUSSIAN,RUMENIAN покажи контакти Whatsapp,Messenger,Viber

Arabian покажи контакти WhatsApp ,Viber,messenger
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG MENCI DELIVERY Нови UNIFRIG MENCI DELIVERY цена на барање Цистерна за транспорт на храна 02/2021 пневматски/пневматски Италија, BOLOGNA
нови цистерна за транспорт на храна UNIFRIG ADR  FOOD TANK Нови UNIFRIG ADR FOOD TANK цена на барање Цистерна за транспорт на храна 2021 36000 л Италија, Travagliato