Можеби ќе ве интересира
Затвори
MAISONNEUVE Edelstahltankauflieger - UNFALLSCHADEN(Nr. 4731)
MAISONNEUVE Edelstahltankauflieger - UNFALLSCHADEN(Nr. 4731)
цена на барање
Цистерна за транспорт на храна
Цистерна за транспорт на храна
18.850 €
MAGYAR Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4051)
MAGYAR Lebensmitteltankauflieger (Nr. 4051)
19.900 €
MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALKOHOL
MAGYAR MagyarSR34BD / ADR / ALKOHOL
22.900 €
MAISONNEUVE INOX 30m3 - 4k - cleaning - Heated
MAISONNEUVE INOX 30m3 - 4k - cleaning - Heated
19.250 €
SCHRADER DRUCKTANK 2,67 Bar 3-KAMMER PUMPE V2A
SCHRADER DRUCKTANK 2,67 Bar 3-KAMMER PUMPE V2A
28.900 €

Цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE S338*Edelstahl isoliert* mit Heizung

PDF
цистерна за транспорт на храна MAISONNEUVE S338*Edelstahl isoliert* mit Heizung
1/1
22.900 €
Нето цена
27.251 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAISONNEUVE
Модел S338*Edelstahl isoliert* mit Heizung
Тип цистерна за транспорт на храна
Прва регистрација 2005-11
Зафатнина 30000 л
Локација Германија Hainburg
Датум на објавување јун 08, 2021
Autoline ID UZ25153
PDF
Каросерија
Шасија алуминиумски
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Дополнителни информации
Германски
3 Achsen
Vollluftfederung
ABS
Alufelgen
3. Kammern
Kammerninhalt 31265 ltr
Heizung: WEBASTO Thermo 300
Betriebstemperatur -20/+80°C
Ersatzradhalterung
Hebe-Senk-Vorrichtung
Staukasten
BPW-Achsen
Reifen 385/65R22,5
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи