Цистерна за транспорт на храна MAGYAR TANK TRAILOR / FOOD TANK / 4 CHAMBERS/ 34000 L /

PDF
€ 25.500
Нето цена
≈ US$ 28.129
Контактирајте го продавачот
Марка MAGYAR
Модел TANK TRAILOR / FOOD TANK / 4 CHAMBERS/ 34000 L /
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 2000
Прва регистрација 2000-06
Локација Полска Bodzentyn
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID KJ18244
PDF
Каросерија
Резервно тркало
Оски
Марка BPW
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
EBS
Ентериер
Тоалет
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Англиски
PL
POJEMNOŚĆ: 34 000 L
4 KOMORY
1 - 11546 L
2 - 5567 L
3 - 5540 L
4 - 11490 L
3 OSIE
DMC: 34 000 KG
NACZEPA PO KAPITALNYM REMONICE W 2015 R
KOMPLETNA DOKUMENTACJA TECHNICZNA
SERWISOWANA
100 % BEZWYPADKOWA
STAN BARDZO DOBRY
CENA NETTO: 27.700 EUR
MORE DETAILED PHOTOS
WWW. MATYSEK.PL
POSSIBILITY TO SEND DETAILED PHOTOS TO E-MAIL ADDRESS
Any additional information about truck
Polski - +48696065001
English - +48696065001
Deutsch - +48696065001
Italiano - +48696065001
Russian - +48513500500
Français - +48660727990
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи