Цистерна за транспорт на храна MAGYAR S34SDC

PDF
€ 24.800
Нето цена
≈ US$ 27.357
€ 30.504
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка MAGYAR
Модел S34SDC
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 08/2005
Прва регистрација 2005-08-26
Зафатнина 31 м³
Носивост 26980 кг
Вкупна тежина 34080 кг
Локација Полска Mielec
Датум на објавување сеп 04, 2019
Autoline ID YK18797
PDF

Опис

Нето тежина 7100 кг
Каросерија
Шасија челична
Кутија за алат
Цистерна полуприколка
Полначи 4
Број на прегради 3
Капацитет на прегради на резервоар 6000 л, 20000 л, 5000 л
Оски
Марка SAF
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки дискови
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2019-11-26
Опис
Боја металик

Дополнителни информации:

Полски
DO SPRZEDANIA CYSTERNA SPOŻYWCZA MARKI MAGYAR , 3 KOMORY 6/20/5 , CIŚNIENIOWA , INSTALACJA DO PODGRZANIA PARĄ , HAMULCE TARCZOWE , STAN BARDZO DOBRY . WIECEJ INFORMACJI POD NR
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha

Слични огласи