Цистерна за транспорт на храна MAGYAR Maisonneuve

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка MAGYAR
Модел Maisonneuve
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 01/2002
Прва регистрација 2002-03-07
Зафатнина 26 м³
Носивост 26650 кг
Вкупна тежина 33000 кг
Локација Белгија MONT (Houffalize)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 063004
PDF
Опис
Нето тежина 6350 кг
Оски
Марка BPW
Оски 2
Меѓуоскино растојание 44550 мм
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Англиски Германски Холандски
## More options and accessories

- Heat insulated

Type: Water Tank
First registration: 03/2002
Chassis nr : VF9S233WD02063004
Axle configuration: 2 axles BPW
Suspension: Air suspension
Capacity : 25 000 liters

Bodywork: Food tanker
Suspension: air suspension
Cargo space capacity: 26.000/26.000 l
Make of bodywork: Maisonneuve S233WD
Aufbau: Lebensmittel Tank Auflieger
Erstzulassung: 03/2002
Chassis Nr : VF9S233WD02063004
Acshen : 2 Achsen BPW
Federung: Luftfederung
Kapazitat : 25 000 Liters

Aufbau: Lebensmitteltanker
Federung: Luftfederung
Inhalt des Laderaums: 26.000/26.000 l
Marke des Aufbaus: Maisonneuve S233WD
Type: Water Tank
First registration: 03/2002
Chassis nr : VF9S233WD02063004
Axle configuration: 2 axles BPW
Suspension: Air suspension
Capacity : 25 000 litersType: Citerne alimentaire
1e immat. : 03/2002
No chassis : VF9S233WD02063004
Configuration essieux : 2 essieux BPW
Suspension: suspension air
Capacite : 25 000 litresAufbau: Lebensmittel Tank Auflieger
Erstzulassung: 03/2002
Chassis Nr : VF9S233WD02063004
Acshen : 2 Achsen BPW
Federung: Luftfederung
Kapazitat : 25 000 Liters

Opbouw: Levensmiddelentankwagen
Vering: luchtvering
Inhoud laadruimte: 26.000/26.000 l
Merk opbouw: Maisonneuve S233WD
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи