Цистерна за транспорт на храна BSLT Lebensm Tank

PDF
€ 17.200
Нето цена
≈ US$ 18.973
Контактирајте го продавачот
Марка BSLT
Модел Lebensm Tank
Тип цистерна за транспорт на храна
Прва регистрација 2001-07
Зафатнина 32000 л
Локација Германија Hilden
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID TP19149
PDF
Оски
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Сопирачки
ABS
Кабина
Авто греач
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел

Дополнителни информации:

Германски
BSLT Lebensmitteltankauflieger
4 kamm
32000 Litr
Compressible
ROR Achse
Bereifung ca 70 %
3x Stück vorhanden
TOP-TOP Zustand !!!
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи