Цистерна за транспорт на храна BSL C.I.M.

PDF
7.772 €
Нето цена
35.000 PLN
≈ 8.480 US$
9.559,56 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка BSL
Модел C.I.M.
Тип цистерна за транспорт на храна
Година на производство 1986
Зафатнина 33000 л
Носивост 24000 кг
Локација Полска Starograd Gdański
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID XN19718
PDF
Каросерија
Шасија челична
Цистерна полуприколка
Број на полначи 5
Број на прегради 5
Оски
Оски 3
Суспензија пружина/пружина
Големина на гуми 385/65/22,5
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја металик
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи