Можеби ќе ве интересира
Затвори
CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
CLAYTON Food tank inox 30 m3 / 1 comp
20.500 €
BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
BURG Food tank inox 30.3 m3 / 1 comp
14.500 €
CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
17.500 €
LAG Tipper Silo, Foodstuff, Lebensmittel 60500 ltr, Alu Aufbau
LAG Tipper Silo, Foodstuff, Lebensmittel 60500 ltr, Alu Aufbau
8.950 €
CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
CLAYTON Food tank inox 23.5 m3 / 1 comp + pump
15.500 €
MAGYAR 34.000L RVS Food/Lebensmittel 2x stuuras/lenkachse Pumpe Top
MAGYAR 34.000L RVS Food/Lebensmittel 2x stuuras/lenkachse Pumpe Top
19.500 €

Цистерна за транспорт на храна

PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип цистерна за транспорт на храна
Зафатнина 4000 л
Локација Холандија Haelen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 20797
PDF
Оски
Оски 1
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
prijs: Prijs op aanvraag
Quantity: 1
Unit: Stuk
Jako watertank
Inhoud 4000 liter
Jako watertank
Inhoud 4000 liter
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи