Цистерна за гориво LDS N 1 P A 37

PDF
€ 37.000
Нето цена
≈ US$ 40.796
€ 44.400
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка LDS
Модел N 1 P A 37
Тип цистерна за гориво
Година на производство 11/2010
Прва регистрација 2010-11-24
Зафатнина 38520 л
Нето тежина 5800 кг
Локација Бугарија
Датум на објавување сеп 15, 2019
Autoline ID BM15577
PDF
Каросерија
Резервно тркало
Кутија за алат
Цистерна полуприколка
Алуминиумски
Одвоени делови
Електронски бројач
Полначи 5
Број на прегради 5
Капацитет на прегради на резервоар 9400 л, 7280 л, 4170 л, 6230 л, 11440 л
Оски
Оски 3
Суспензија пневматски/пневматски
Големина на гуми 385/65/22.5
Сопирачки дискови
Сопирачки
ABS
EBS
Дополнителна опрема
ADR
Алуминиумски фелни
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha

Слични огласи