Autoline » Нови цистерни » Нови цистерни полуприколкиЦистерни за гасЦистерни за горивоРезервоари за складирање на горивоЦистерни за превоз на цементПриколки автоцистерниЦистерни за битуменЦистерни силосиЦистерни за транспорт на хранаПолуприколки автоцистерниПриколки цистерни за горивоЦистерни за превоз на хемикалииЦилиндрични цистерниЦистерни за транспорт на брашноРезервоари за вода » Нови цистерни за горивоЦистерни за гасЦистерни за превоз на цементЦистерни за битуменЦистерни силосиЦистерни за транспорт на хранаПолуприколки автоцистерниЦистерни за превоз на хемикалииЦистерни за транспорт на брашноРезервоари за складирање на горивоПриколки автоцистерниПриколки цистерни за горивоЦилиндрични цистерниРезервоари за вода » Нови цистерни за гориво EMIRSANALAMENDONATGEWOLFMAS TRAILER TANKERNEFAZNOVASTOKOTA » Нови цистерна за гориво EMIRSAN 2022 I EMIRSAN TRAILER

Нови цистерна за гориво EMIRSAN 2022 I EMIRSAN TRAILER

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/36
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка EMIRSAN
Модел 2022 I EMIRSAN TRAILER
Тип цистерна за гориво
Локација Турција Konya
Датум на објавување авг 05, 2022
Autoline ID XB27290
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
For more information,

покажи контакти - покажи контакти

T1 : покажи контакти (ERDEM CAY)
T2 : покажи контакти (ERDEM CAY)

T1 : покажи контакти (HARUN SIMSEK)

T1 : покажи контакти (HASIB NECIP CIGDEM)
T2 : покажи контакти (HASIB NECIP CIGDEM)
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи