Нови цистерна за гас Micansan

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка Micansan
Тип цистерна за гас
Година на производство 2020
Зафатнина 42 м³
Локација Турција KOCAELİ
Датум на објавување јан 25, 2020
Каталошки број на продавачот YOU CAN PAY WITH NAIRA FROM NIGE
PDF
Каросерија
Кутија за алат
Цистерна полуприколка
Дигалка
Број на полначи 1
Притисок 16 бар
Испитен притисок 27 бар
Број на прегради 1
Капацитет на прегради на резервоар 4245 л
Дебелина на странични ѕидови на резервоар 10 мм
Дебелина на крајните ѕидови 12 мм
Оски
Марка PIRLANTA
Оски 2
Суспензија пружина/пружина
Големина на гуми 12 R 22.5 AND 24 YOU CAN PAY WITH NAIRA FROM NIGERIA
Сопирачки барабан
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Сопирачки
ABS
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја бел
Дополнителни информации: Турски
WE ARE MANUFACTURING SPECIAL TYPE OF GAS TRAILERS FOR EVERY AFRICAN COUNTRY FOR NIGERIA KENYA GHANA CHAD BURKINA FASO...
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи