Нови цистерна за гас 57 M3 LPG SEMI TRAILER

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Тип цистерна за гас
Зафатнина 57 м³
Локација Турција Nizip/GAZİANTEP
Датум на објавување фев 01, 2020
Autoline ID NE17293
PDF
Состојба
Состојба нов
Опис
Боја бел
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Англиски
For any further details please contact us :

Contact Person:
+90 544 405 27 47 (English)
+90 545 600 47 27 (English)
+90533 196 47 97 (English ,Turkish )
+90 533 743 66 47 (Kurdish,Turkish)
+90 542 460 21 20 (Arabic, Kurdish, Turkish)
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи