Цистерна за битумен LDS NCH-32/904

PDF
€ 29.000
Бруто цена, ДДВ – 20%
≈ US$ 31.975
€ 24.166,67
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка LDS
Модел NCH-32/904
Тип цистерна за битумен
Година на производство 2007
Зафатнина 31.85 м³
Вкупна тежина 34000 кг
Нето тежина 7300 кг
Локација Украина Скибин
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID VE16077
PDF
Оски
Марка SAF
Оски 3
Суспензија пружина/пневматски
Сопирачки
ABS
Хидраулични уреди за сопирање со складирана енергија
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2018-10-02
Опис
Боја сив

Дополнителни информации:

Руски
Марка: LDS № 1 (г. Варшава, Польша). Модель: NCH-32/904 (специализированный п/прицеп).Год выпуска: 2007. Емкость: 31850 л. (31,85 м³). Рабочая среда: опасные химические вещества (жидкие нефтепродукты, спирты и т.п.). Собственная масса: 7300 кг. Полная масса: 34000 кг. Оси: SAF. Имеется паспорт на сосуд с информацией о ТО.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha

Слични огласи