Булдожер CATERPILLAR D7R

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел D7R
Тип булдожер
Година на производство 2009
Локација Кина Shanghai
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID UB22115
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
Used Caterpillar Crawler Bulldozer D7R
original japan machine
making year:2009
track chian and shoes in low wearing
strong engine and hydraulic system
machine in perfect condition and ready to work
favorable price
location shanghai china

Contact:
mob and whatsapp:008613761345371
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи