Брза спојка Quick coupler SW2008 за багер

PDF
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Нето тежина 505 кг
Локација Холандија 's Hertogenbosch
Датум на објавување јун 26, 2020
Каталошки број на продавачот 022437
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Холандски
Hinges: Volvo L110-120
merk: Eurosteel
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи