Брза спојка KAISER MASCHINENBAU, VREES за багер

PDF
€ 2.600
≈ US$ 2.887
Контактирајте го продавачот
Тип брза спојка
Година на производство 2015
Локација Германија Illingen
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2015231078
PDF
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Англиски Германски
Type: CW40H
Verachtert Schnellwechsler Typ CW40 hydraulisch
passend Caterpillar 336
Hersteller: KAISER MASCHINENBAU, VREES
Typ: CW40H
Ausstattung Verachtert Schnellwechsler Typ CW40 hydraulisch, passend Caterpillar 336
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи