Багер за манипулација на материјали TEREX-FUCHS MHL434

PDF
40.000 €
Нето цена
≈ 45.300 US$
48.000 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEREX-FUCHS
Модел MHL434
Тип багер за манипулација на материјали
Година на производство 2009
Работни часови 19716 м/ч
Локација Австрија Neumarkt
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID RD20527
PDF
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја син
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи