Багер со предниот лопата VOLVO AKERMAN H16D

PDF
Цена:
преговара
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел AKERMAN H16D
Тип багер со предниот лопата
Година на производство 1992
Нето тежина 45000 кг
Локација Босна и Херцеговина Posušje
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID FJ15490
PDF
Мотор
Марка Volvo TD100A
Сила 190 kW (258 кс)
Дополнителна опрема
Систем за брза замена
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт

Дополнителни информации:

Англиски
Location: Posušje
Bosna i Hercegovina
Install the hammer
baskets
auto gas
new paint
machine in excellent condition
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи