Багер со предниот лопата LIEBHERR R984 C

PDF
€ 95.000
Нето цена
≈ US$ 105.507
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел R984 C
Тип багер со предниот лопата
Година на производство 2007
Работни часови 19000 м/ч
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EOSH-1305-QL
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја бел
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Германски
Hochlöffelausführung
hochgestellte Kabine
Schutzgitter
Zentralschmieranlage
Klimaanlage
600 mm Bodenplatten
- -
front shovel
rised cab
cab guards
central grease
a/c
600 mm shoes
Worldwide delivery. Please ask for our low shipping charges.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи