Багер со предниот лопата LIEBHERR R974BHD Mining excavator / Hochlöffelbagger

PDF
багер со предниот лопата LIEBHERR R974BHD  Mining excavator / Hochlöffelbagger
1/1
Цена:
на барање
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Тип багер со предниот лопата
Локација Германија Metten
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID ZV11349
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Германски
ID0723
Liebherr R974BHD
year/Baujahr 2002
approx. 15000 hours/Stunden
mining excavator, 5,4 cbm bucket, central greasing, Aircondition, 500 mm tracks, u/c 50 % good
Hochlöffelbagger, 5,4 cbm Löffel, Zentralschmierung, Klima, 500 mm Ketten, Laufwerk 50 % gut
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи