Багер со предниот лопата LIEBHERR R974 B

PDF
€ 49.000
Нето цена
≈ US$ 54.419
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел R974 B
Тип багер со предниот лопата
Година на производство 2004
Работни часови 13660 м/ч
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот HFNM-0634-EA
PDF
Состојба
Состојба половни
Опис
Боја жолт
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја

Дополнителни информации:

Германски
Hochlöffelausführung
- -
Front shovel excavator
Worldwide delivery. Please ask for our low shipping charges.
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Напиши
Повикајте

Слични огласи