Багер со предниот лопата LIEBHERR R 964 C SHD

PDF
€ 165.000
Бруто цена
≈ US$ 183.249
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел R 964 C SHD
Тип багер со предниот лопата
Година на производство 2009
Работни часови 10250 м/ч
Нето тежина 70000 кг
Локација Украина Хмельницький
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 0682762929
PDF

Опис

Капацитет на лопата 4.5 м³
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Опис
Боја жолт

Дополнителни информации:

Руски
Челюстной ковш 4,5 м.куб., защита кабины, центральная смазка. Двигатель после капитального ремонта! Отреставрированы гидроцилиндры, заменены джойстики, полностью обслужен! По поворотному кругу и ходовой вопросов нет. В Украине работает порядка 9 месяцев.Торг возможен!
Звоните !
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Контакти на продавачот
Испрати порака
captcha
Напиши
Повикајте

Слични огласи