Багер на тркала KOMATSU PW130

PDF
25.500 €
≈ 28.690 US$
Контактирајте го продавачот
Марка KOMATSU
Модел PW130
Тип багер на тркала
Година на производство 2005
Работни часови 16300 м/ч
Локација Литванија Dievogala
Датум на објавување мај 22, 2020
Autoline ID QF19718
PDF
Состојба
Состојба половни
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи