Багер гасеничар VOLVO EC220EL *Oilquick OQ70/55 Neu

PDF
94.000 €
Нето цена
≈ 103.600 US$
112.800 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Тип багер гасеничар
Година на производство 2015
Работни часови 5601 м/ч
Локација Австрија Neumarkt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Autoline ID YA19613
PDF
Дополнителна опрема
Хидраулика за хидрочекан
Хидраулика за грајфер
Систем за брза замена
Состојба
Состојба половни
Потребна ви е испорака? Пресметајте ја цената на достава до вашата земја
Дополнителни информации: Германски
Volvo EC220EL Kettenbagger

Baujahr 2015
5601 Stunden
Hammer + Greiferhydraulik proportional
Oilquick OQ60/55 Schnellwechsler Neu
Klima
Rückfahrkamera
CE Konformitätserlärung
Sehr guter Zustand
weitere Informationen auf Anfrage


Volvo EC220EL Excavator

YOM 2015
5601 hours
Hammer + shear hydraulic proportional
Oilquick OQ60/55 Quick coupler unused
Aircon
Reverse Camera
CE Declaration of Conformity
Very good condition
more Information on request
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи