Нови багер гасеничар VOLVO EC220D

PDF
118.000 €
Нето цена
≈ 138.600 US$
141.600 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел EC220D
Тип багер гасеничар
Година на производство 2018
Локација Украина Киев
Датум на објавување јул 29, 2020
Autoline ID PE4012
PDF
Опис
Капацитет на лопата 1.2 м³
Мотор
Марка Volvo
Сила 123 kW (167 кс)
Гориво дизел
Кабина
Контрола на клима
Помошни фарови
Дополнителна опрема
Лопата
Хидраулика за хидрочекан
Состојба
Состојба нов
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи